Ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη εμπειρία

Αν δεν αλλάξετε τις ρυθμίσεις του προγράμματος περιήγησης, συμφωνείτε με αυτό.

Αποδέχομαι
01 Απρ 2014

Σχολική Αγώνες Στίβου - Λυκείων

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

 

Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία την Πέμπτη 27 Μαρτίου  2014 οι σχολικοί αγώνες Στίβου, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ Ημαθίας σχολικού έτους 2013 – 14, που διοργάνωσε το τμήμα Φυσικής Αγωγής, της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας στο ΔΑΚ Νάουσας.

            Στους αγώνες έλαβαν μέρος  μαθητές/τριες των Σχολείων της Ημαθίας. Στους νικητές δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα.

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-14

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΕΤΣΑΒΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

11''63

1ος-Π

2

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

12''01

2ος

3

ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

12''32

3ος

4

ΚΙΠΡΙΤΗΣ

 ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

12''42

4ος

5

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

12''44

5ος

6

ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

12'90

6ος

7

ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

13''00

7ος

8

ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

13''09

8ος

9

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

13''10

9ος

10

ΤΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

13''29

10ος

11

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΑΔΑΜ

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

13''35

11ος

12

ΛΕΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

13''48

12ος

13

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

13''94

13ος

14

ΜΠΟΤΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

14''25

14ος

15

ΧΩΡΑΦΑΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

14''28

15ος

16

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2ο ΓΕΛ AΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΚΥΡΟΣ

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

24''25

1ος-Π

2

ΠΕΚΑΛΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

26'11

2ος

3

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

27''97

3ος

4

ΜΑΚΗΣ

 ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

28''32

4ος

5

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

 ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

28''37

5ος

6

ΝΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

29''16

6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΝΤΟΥΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

52''80

1ος-Π

2

ΑΣΛΑΜΠΑΛΟΓΛΟΥ

 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

61''80

2ος

3

ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ

ΗΛΙΑΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

64''56

3ος

4

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

65''00

4ος

5

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

67''28

5ος

6

ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

67''85

6ος

7

ΧΑΔΟΥΜΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

86''00

7ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ

 ΚΩΝ/ΝΟΣ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

2'17''0

1ος

2

ΠΑΠΑΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

2'21''0

2ος

3

ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΩΜΑΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

2'22''0

3ος

4

ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

2'29''0

4ος

5

ΜΑΧΑΝΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

2'39''0

5ος

6

ΠΛΑΚΟΤΑΡΗΣ

 ΜΙΧΑΗΛ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2'42''0

6ος

7

ΔΗΜΗΤΡΟΥΣΗΣ

 ΧΑΡΙΤΩΝ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

2'45''0

7ος

8

ΣΠΑΧΙΟΥ

ΕΝΤΡΙ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

2'46''0

8ος

9

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

2'49''0

9ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

4'22''0

1ος-Π

2

ΨΩΜΙΑΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

4'59''0

2ος

3

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΘΕΟΔΟΔΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

5'01''0

3ος

4

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5'11''0

4ος

5

ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

5'11''5

5ος

6

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

5'20''0

6ος

7

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

5'27''0

7ος

8

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

5'31''0

8ος

9

ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

5'37''0

9ος

10

ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

 ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

5'45''0

10ος

11

ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

5'49''0

11ος

12

ΧΑΤΖΗΛΑΡΗ

ΝΙΚΟΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

5'57''0

12ος

13

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

6'01''0

13ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

9'17''0

1ος-Π

2

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ  

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

10'54''0

2ος

3

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

11'05''0

3ος

4

ΛΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11'08''0

4ος

5

ΓΚΟΥΛΑΞΙΔΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11'33''0

5ος

6

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

12'22''0

6ος

7

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

12'23''0

7ος

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

 ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

59''10

1ος-Π

2

ΤΣΙΟΓΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

59''40

2ος-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000 Μ.ΒΑΔΗΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡ.

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

47'54''0

1ος-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΗΣ

 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

6.44

1ος-Π

2

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΟΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

5.11

2ος

3

ΜΑΥΡΟΔΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

4.77

3ος

4

ΔΑΛΛΑΣ

 ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

4.49

4ος

5

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4.45

5ος

6

ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ

 ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3.73

6ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΑΓΩΝΗΣ

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

13.05

1ος-Π

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11.35

1ος

2

ΤΣΑΚΑΛΟΣ

 ΗΛΙΑΣ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

10.98

2ος

3

ΕΛΕΖΙ

ΕΡΓΥΣ

ΕΠΑΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

10.50

3ος

4

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

10.15

4ος

5

ΝΤΟΒΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

8.70

5ος

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

53.52

1ος-Π

2

ΜΠΟΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

49.17

2ος-Π

3

ΔΡΑΓΑΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

44.85

3ος

4

ΚΑΝΟΥΡΑΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

40.65

4ος

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

31.10

5ος

6

ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

28.00

6ος

7

ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΟΣ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

23.75

7ος

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-14

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

13''80

 

2

ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

14''42

 

3

ΠΑΡΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

14''91

 

4

ΠΕΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

15''09

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΣΠΥΡΙΔΟΝΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

31''70

 

2

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

33''70

 

3

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΔΑΦΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

35''80

 

4

ΤΑΛΙΩΝΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Λ.Τ. ΡΙΖΟΜΑΤΩΝ

38''10

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

IΩΑΝΝΑ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

73''10

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΜΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

2'29''0

1η-Π

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΣΤΑΜΟΥΛΗ

ΖΩΗ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

5'55''0

 

2

ΣΑΛΒΑΡΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

7'14''0

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΤΡΑΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11'47''0

1η-Π

 

2

ΤΟΥΤΟΥΤΖΙΔΟΥ

ΚΩΝ/ΝΑ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

16'20''0

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 5000 Μ.ΒΑΔΗΝ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΜΠΟΧΩΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

26'05''0

1η-Π

 

2

ΒΑΡΕΛΑ

ΦΑΝΗ

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

29'29''0

2η-Π

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣIΛΙΚΗ

2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5.05

1η-Π

 

2

ΝΤΟΒΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

3.83

 

3

ΦΟΥΝΤΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

3.63

 

4

ΠΑΖΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

3.47

 

5

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

3.40

 

6

ΛΑΒΙΔΑ

 ΕΙΡΗΝΗ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

3.38

 

7

ΤΕΡΖΙΔΟΥ

 ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

3.20

 

8

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

3.10

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ

ΔΑΝΑΗ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

1.55

1η-Π

 

2

ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1.55

2η-Π

 

3

ΔΑΓΓΑ

ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

1.41

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11.82

1η-Π

 

2

ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ

ΔΑΦΝΗ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

11.80

2η-Π

 

3

ΤΖΑΛΙΛΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

11.01

 

4

ΔΑΡΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

9.33

 

5

ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ

 ΕΛΕΝΗ

ΓΕΛ ΜΕΛΙΚΗΣ

8.50

 

6

ΜΑΡΟΥΔΑ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

7.81

 

7

ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΕΛ ΠΛΑΤΕΟΣ

7.24

 

8

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΘΕΟΦΑΝΗ

1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

7.22

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΚΑΙΣΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

2ο ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ

35.72

1η-Π

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1

ΓΚΙΟΡΣΟΥ

 ΔΑΦΝΗ

Λ.Τ.ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ

24.50

 

                       

 

 

                                                                          Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ Ο.Ε.Σ.Α.

                                                                και  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Δ.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ    

                                                                                                  

 

 

                                                                                      ΦΛΙΤΟΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

 

                                                                            

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

proioy fani

Προσθήκη νέου σχολίου

Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Who's Online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 230 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Τελευταια Νεα

Top