Ο Αγροτικός Σύλλογος Ημαθίας καλεί τα μέλη του σε γενική συνέλευση στην αίθουσα του πρώην Δημαρχείου στο Μακροχώρι την Κυριακή 23 Απριλίου 2023 και ώρα 11 π.μ. έως και 2 μ.μ. με θέμα «εκλογές αγροτικού συλλόγου για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, ελεγκτικής επιτροπής και αντιπροσώπων».
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Όσοι επιθυμούν να είναι υποψήφιοι μπορούν να επικοινωνήσουν με το σύλλογο μέχρι και την Πέμπτη 20 Απριλίου 2023.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Αγροτικού Συλλόγου Ημαθίας