Μεγάλη η αύξηση κουνουπιών στους ορυζώνες της Θεσσαλονίκης και της ΗμαθίαςΠαρασκευή, 26 Ιουλίου 2024 5:07 ΜΜ
Δήμος Βέροιας: Ελεύθερη πρόσβαση στο διαδίκτυο σε 15 νέα σημεία μέσω του WiFi4GRΤρίτη, 23 Ιουλίου 2024 9:57 ΠΜ
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Στα πλαίσια του εορτασμού της 201ης επετείου από το Ολοκαύτωμα της Νάουσας, επισκεφθήκαμε και θαυμάσαμε την καταπληκτική έκθεση της κ. Νίτσας Ξανθοπούλου, την οποία ευχαριστούμε για την χαρά που μας έδωσε. Τα παιδιά από το Υφάδι ❤️ ΑΜΕΑ ΥΦΑΔΙ ΕΚΘΕΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΚΟΥΚΛΑΣ\ ΗΡΩΕΣ 1821