Την Τετάρτη 24 Μαΐου και ώρα 18.30 θα γίνει η ετήσια παρουσίαση των τμημάτων μουσικής προπαιδείας και μουσικοκινητικής αγωγής του Δημοτικού Ωδείου Βέροιας. Θα παρουσιαστούν τραγούδια, κινητικές δραστηριότητες και το παραμύθι των μαθητών «Μα που πήγε η φωνή;» αποδεικνύοντας τη τεράστια δύναμη της παιδικής φαντασίας και δημιουργικότητας!
Διδασκαλία : Νάντια Μοχάμετ .
Αντωνιάδειος Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών.
Είσοδος ελεύθερη.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Παρακάτω διατίθεται και η αφίσα της συναυλίας: