Σας προσκαλούμε όλες και όλους ώστε να υποδεχτούμε την πιο όμορφη γιορτή του χρόνου. Ο Δήμος Αλεξάνδρειας σας καλωσορίζει εγκάρδια το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 19:30 στο Πνευματικό Κέντρο Αλεξάνδρειας, για να ανάψουμε για ακόμα μία φορά όλοι μαζί το Χριστουγεννιάτικο δέντρο μας! Μαζί μας και Φιλαρμονική του Δήμου μας!
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Θα ακολουθήσει μουσική συναυλία με καλεσμένη τη “LILA”.
Η ανερχόμενη pop τραγουδίστρια Λίλα Τριάντη θα μας παρασύρει με τη φωνή και το χορό.
Η ταλαντούχα τραγουδίστρια με την εντυπωσιακή παρουσία ξεχώρισε στον τελευταίο κύκλο του «X Factor», ενώ έχει εμφανιστεί δίπλα σε καλλιτέχνες όπως οι MEΛΙSSES και ο Χρήστος Δάντης. Έχει πλέον ξεκινήσει εδώ και χρόνια τη δική της δισκογραφική διαδρομή.
Γεμάτη φρεσκάδα και δυναμισμό, είναι σίγουρο ότι θα μας ξεσηκώσει όλους!!!
H παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Η
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΕΛΕΝΗ ΛΑΦΑΖΑΝΗ