Το σωματείο πρακτόρων ΟΠΑΠ Νομού Ημαθίας ευχαριστεί θερμά την Αστυνομική δ/νση Ημαθίας και συγκεκριμένα τον Διοικητή του τμήματος ασφαλείας , που ανταποκρίθηκε στο αίτημα και βρέθηκε δίπλα μας στην συγκέντρωση του σωματείου μας που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 25/5/22 .
Κι εμείς θα είμαστε δίπλα τους .
Ευχαριστούμε
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Για το Δ.Σ ΣΩΜΑΤΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
Γραμματέας Ο Πρόεδρος
ΚΙΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣ.ΡΑΦΑΗΛ ΣΙΩΠΗΣ ΝΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ