Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Κορυφής ευχαριστούν θερμά όσους και όσες ανταποκρίθηκαν άμεσα στο κάλεσμα του σχολείου για την κάλυψη αναγκών των μαθητών/τριων σε είδη ένδυσης και υπόδησης. Τέτοιες πρωτοβουλίες βοηθούν ιδιαίτερα τα παιδιά ενισχύοντας τα με ελπίδα και υποστήριξη για το μέλλον.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Είμαστε ιδιαίτερα ευγνώμονες
Με τιμή η Διευθύντρια
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ