Ο Δήμος Νάουσας στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας Χορού διοργανώνει σε συνεργασία με το Δ.Ω.Ν. «ΕΣΤΙΑ ΜΟΥΣΩΝ», το Σάββατο 29 Απριλίου και ώρα 20:30 στο Δημοτικό Θέατρο «Μίκης Θεοδωράκης» την μουσικοχορευτική παράσταση «Χορεύοντας με τον Μπαχ».
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Στην παράσταση συμμετέχουν το μουσικό σύνολο Orpheus Soloists και το Τμήμα Σύγχρονου Χορού Ενηλίκων του Δ.Ω.Ν. «ΕΣΤΙΑ ΜΟΥΣΩΝ».
Διεύθυνση : Δημήτρης Κίτσος
Χορογραφία : Στέλλα Μαλιούφα
Είσοδος ελεύθερη για το κοινό