Ο Πρόεδρος και τα μέλη της Διοικούσας Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας Ημαθίας έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου και ώρα 20:00 στο Ξενοδοχείο “Αιγές”, στη Βέροια.
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο Υπουργός Οικονομικών κ. Χρήστος Σταϊκούρας, ο Υφυπουργός Οικονομικών Απόστολος Βεσυρόπουλος και οι βουλευτές του νομού Τάσος Μπαρτζώκας και Λάζαρος Τσαβδαρίδης.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Δ.Ε.Ε.Π. Ημαθίας
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)