Την Πέμπτη 11 Μαϊου και ώρα 19:00 το απόγευμα θα πραγματοποιηθεί στο καφέ ”Σταθμός” στην Αλεξάνδρεια πλησίον του σιδηροδρομικού σταθμού, ομιλία της υποψήφιας βουλευτή και στέλεχος του ΚΚΕ κ. Όλγας Ζωγράφου.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Τον χαιρετισμό για την έναρξη της ομιλίας της θα απευθύνει ο υποψήφιος δήμαρχος Αλεξάνδρειας με τη Λαϊκή Συσπείρωση και επίσης στέλεχος του ΚΚΕ κ. Ηλίας Ιακωβίδης.
Παρακάτω διατίθεται η αφίσα της εκδήλωσης: