Εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντος Νικολάου Τάκη.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Ο εκλιπών υπηρέτησε τα πολιτικά πράγματα της περιοχής με ήθος, συνέπεια και αξιοπρέπεια και ήταν ένας πρωτοπόρος επαγγελματίας στο χώρο της εκπαίδευσης. Τον χαρακτήριζαν η καλοσύνη και ο σεβασμός και κατάφερε να χαίρει της καθολικής αποδοχής και εκτίμησης της τοπικής κοινωνίας και όχι μόνο.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ