Σύγκρουση τεσσάρων οχημάτων σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα, στην Περιφερειακή Οδό της Θεσσαλονίκης, στο ρεύμα προς ανατολικά, στο ύψος του νοσοκομείου “Παπαγεωργίου“.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Σύμφωνα με πληροφορίες, η σύγκρουση έγινε στις 12:30, χωρίς ωστόσο να υπάρξει τραυματισμός. Ωστόσο, από το τροχαίο έχει προκληθεί πολύ σοβαρό πρόβλημα στην κυκλοφορία των οχημάτων, η οποία γίνεται από τη μία λωρίδα.
Αυτήν την ώρα σημειώνονται μεγάλες καθυστερήσεις στην κίνηση.
Δείτε τον χάρτη:
![](https://www.thestival.gr/wp-content/uploads/2024/01/perifei-1024x624.jpg)