Ευχαριστήριο μήνυμα για την ευγενική δωρεά χρηματικού ποσού 300,00 ευρώ, στη μνήμη του αγαπημένου της συζύγου, πατέρα και παππού Παύλου Βάφα.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Είναι πολύ ευχάριστο και μας γεμίζει με ελπίδα και αισιοδοξία για το μέλλον, όταν η προσφορά και η αλληλεγγύη των πολιτών και της τοπικής κοινωνίας δίνουν τη δυνατότητα να κάνουμε πράξη την παροχή ίσων ή και περισσότερων ευκαιριών στην εκπαίδευση όλων των μαθητών και μαθητριών μας.
Τα χρήματα θα διατεθούν για την αγορά εξοπλισμού και εκπαιδευτικού υλικού για τις ανάγκες των μαθητών και μαθητριών μας.