Από το Τμήμα Συγκοινωνιών, Εγκαταστάσεων & Εξοικονόμησης Ενέργειας του Δήμου Αλεξάνδρειας ανακοινώνεται ότι λόγω υποχώρησης της γέφυρας επί του ρέματος «Κρασοπούλη», στην οδό που συνδέει τη Δ. Κ. Παλαιού Προδρόμου με την επαρχιακή οδό Κουλούρας – Μελίκης, διακόπτεται / απαγορεύεται η κυκλοφορία επί της γέφυρας.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Σχετική σήμανση που απαγορεύει εκατέρωθεν την κυκλοφορία προς το σημείο, έχει ήδη τοποθετηθεί.