Βόλτα στην αγορά της Αλεξάνδρειας έκανε η επικεφαλής του συνδυασμού ΜΑΖΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ Δώρα Κουρκουτά μαζί με υποψηφίους συμβούλους, μοιράζοντας προεκλογικά φυλλάδια και εγκανιάζοντας με αυτό τον τρόπο την άτυπη προεκλογική περίοδο που διανύουμε πλέον μέχρι τις 7 Απριλίου.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Η κα Κουρκουτά και οι υποψήφιοί της ξεκίνησαν από τη Βετσοπούλου μπαίνοντας σε καταστήματα και συνομιλώντας με ιδιοκτήτες και θα καταλήξουν στη Λαική Αγορά της πόλης.