Με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνουμε πως το 3ο Διεθνές Αλεξανδρινό Μeeting Στίβου 2023, με τη σύμπραξη της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Αλεξάνδρειας και πλήθος χορηγών τους οποίους κι ευχαριστούμε πολύ, είναι γεγονός!
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Σας προσκαλούμε όλους να παρευρεθείτε στο Αθλητικό Στάδιο Αλεξάνδρειας ώστε να απολαύσουμε τους αγώνες και να τιμήσουμε τους συμμετέχοντες.
Είσοδος ελεύθερη
Ώρα Έναρξης: 15:00 – Ημερομηνία: 06/05/2023