Λαϊκό και Ποντιακό γλέντι ετοιμάζει για το προσεχές Σάββατο 19 Νοεμβρίου στις 18.00μ.μ. το νέο Τσιπουράδικο της πόλης μας ΨΗΛΑ ΚΑΠΕΛΑ, στο νέο Πεζόδρομο (Εθνικής Αντίστασης).
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
Στο Μπουζούκι και το τραγουδι θα είναι ο γνωστός συμπολίτης μας Νίκος Κυριαζόπουλος, στην Ποντιακή Λύρα και τραγούρι ο Στέφανος Σισμανίδης και στα πλήκτρα ο Νίκος Καζελίδης.
Από τις 6 το απόγευμα θα έχετε την ευκαιρία να απολαύσετε τους ωραίους μεζέδες του καταστήματος συνοδεία γνωστών λαϊκών τραγουδιών και μιας υπέροχης λύρας.