Στο Ολυμπιακό Κωπηλατοδρόμιο του Σχοινιά βρίσκετε η Παγκόσμια Πρωτάθλητρια του Ναυτικού Ομίλου Γιαννιτσών Ευαγγελια Φράγκου όπου έχει προσκληθεί για προπονητικό κοινόβιο με την Εθνική ομάδα Κωπηλασίας.
Η διάρκεια του είναι εως τις 25 Φεβρουαρίου.
Με το τέλος του προπονητικού κοινοβίου θα συμμετέχει στον Διεθνή Αγώνα αξιολόγησης που θα γίνει στο Ολυμπιακό Κωπηλατοδρόμιο του Σχοινιά στις 26-27 Φεβρουαρίου για την επιλογή των πληρωμάτων που θα απαρτισουν την Εθνική ομάδα για τη φετινή αγωνιστική σεζόν.
![](https://opolitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/REMOPIZZA_AD-300x178.jpg)
#pgnews #ΑΘΛΗΤΙΚΑ #ΚΕΝΤΡΙΚΗΜΑΚΕΔΟΝΙΑ